REKLAMA
Znaleziono 8129 wyników
Budowa domów ze stali - Stalovers  Białystok firma
Pokaż firmę
Budowa domów ze stali - Stalovers Białystok
Księżyno, Ignatki 43A
Amerykański koncern 3M zainwestuje w tym roku 40 milionów dolarów we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern 3M zainwestuje w tym roku 40 milionów dolarów we Wrocławiu
Jeden z największych zagranicznych pracodawców działających we Wrocławiu – amerykański koncern...
firma
Pokaż firmę
ArC2 Fabryka Projektowa Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
FABRYKA MEBLI BODZIO BOGDAN SZEWCZYK SP.J.
firma
Pokaż firmę
Hirszberg Pracownia Architektoniczna - Projektowanie wnętrz Śląsk
Będzin, ul. Rewolucjonistów 12/27
[Polska] Wspierać efektywnie – zmiany w programie dopłat do solarówartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Wspierać efektywnie – zmiany w programie dopłat do solarów
Od 1 października br. w popularnym programie dopłat NFOŚiGW do kolektorów słonecznych, zostaną wprow...
Pomorskie piątym najlepszym regionem inwestycyjnym w Europieartykuł
Pokaż artykuł
Pomorskie piątym najlepszym regionem inwestycyjnym w Europie
fDi Intelligence, specjalistyczny dział Financial Times, opublikował właśnie 9 ranking europejskich miast i regionów przyszłości. Dzięki skutecznej strategii przyciągania bezpośrednich inwestycji zagranicznych oraz współpracy instytucjonalno-inwestorskiej województwo pomorskie znalazło się na 5. miejscu w kategorii regionów średniej wielkości (Mid-Sized European Regions of the Future 2023). Stawia to region w pozycji jednego z najatrakcyjniejszych inwestycyjnie miejsc w Europie.
 Rozwój inteligentnych sieci energetycznych w Polsce Wschodniej – kolejne umowy podpisaneartykuł
Pokaż artykuł
Rozwój inteligentnych sieci energetycznych w Polsce Wschodniej – kolejne umowy podpisane
Podpisano kolejne umowy o dofinansowanie inwestycji w rozwój inteligentnych sieci dystrybucji energii w Polsce Wschodniej. PGE Dystrybucja S.A. i Energa-Operator S.A. zrealizują projekty, które pozwolą na przyłączanie rozproszonych OZE do sieci, zapewnią stabilne dostawy energii do odbiorców, pomogą rozwijać zeromisyjny transport i przemysł. Łączna wartość umów to 687 mln zł, z czego 407 mln zł to dofinansowanie z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.
W Nałęczowie pod Lublinem powstanie fabryka bardziej ekologicznych nakrętek ECOPETartykuł
Pokaż artykuł
W Nałęczowie pod Lublinem powstanie fabryka bardziej ekologicznych nakrętek ECOPET
Pod Lublinem powstanie jedna z pierwszych w Polsce fabryk produkujących nakrętki przymocowane do plastikowych butelek. Wytwarzane tam produkty, będą zgodne z najnowszymi unijnymi wymaganiami, które wejdą w życie w lipcu 2024 r., aby zoptymalizować recykling plastików. Przy projekcie pracuje Arup, firma specjalizująca się w zrównoważonej inżynierii.
Polska przegrała rywalizację o gigantyczną inwestycję chińskiej firmy CATLartykuł
Pokaż artykuł
Polska przegrała rywalizację o gigantyczną inwestycję chińskiej firmy CATL
Polska po raz kolejny przegrała walkę o wielką inwestycję. I po raz przegrała ją z Węgrami. To właśnie w tym kraju, a nie w Polsce swoją nową inwestycję zrealizuje chiński gigant Contemporary Amperex Technology Co, Limited (CATL).
W Jeleniej Górze powstanie nowy park handlowy artykuł
Pokaż artykuł
W Jeleniej Górze powstanie nowy park handlowy
Dawna Fabryka to nowy park handlowy, który powstanie w Jeleniej Górze. Projekt zlokalizowano na terenie dawnych Zakładów Odlewniczych ZREMB, nieopodal centrum miasta, tuż przy trasie prowadzącej do Szklarskiej Poręby, w pobliżu stacji kolejowej Jelenia Góra Zachodnia.
Mercedes planuje przenieść produkcję do Polski. Fabryka pod Berlinem zagrożona likwidacjąartykuł
Pokaż artykuł
Mercedes planuje przenieść produkcję do Polski. Fabryka pod Berlinem zagrożona likwidacją
Niemiecki koncern motoryzacyjny Mercedes-Benz rozważa relokację części produkcji do Polski. Jednocześnie pojawiły się plany wygaszenia działalności fabryki w Ludwigsfelde pod Berlinem, gdzie zatrudnionych jest ponad 2,2 tys. osób. Związkowcy alarmują: „W zakładzie panują gniew i rozczarowanie”. Polska zyska, Niemcy stracą?
1200 miejsc pracy! Hiszpańska firma Persan otworzyła fabrykę pod Wrocławiem [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
1200 miejsc pracy! Hiszpańska firma Persan otworzyła fabrykę pod Wrocławiem [FILM]
Kolejna wielka inwestycja pod Wrocławiem gotowa. Ponad 1200 osób znalazło zatrudnienie w nowo otwartej fabryce chemii gospodarczej hiszpańskiej firmy Persan w podwrocławskich Wróblowicach, w gminie Miękinia. Budowa zakładu produkcyjnego zlokalizowanego przy drodze krajowej nr 94, zaledwie kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia trwała dwa lata. To jedyna fabryka tej firmy w Polsce.
Kraków: SMA Magnetics nowym najemcą Goodman Kraków Airport Logistics Centreartykuł
Pokaż artykuł
Kraków: SMA Magnetics nowym najemcą Goodman Kraków Airport Logistics Centre
Firma SMA Magnetics wynajęła prawie 14 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-biurowej w parku logistyczn...
[Warszawa] W centrum Warszawy powstaje superenergooszczędny budynekartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] W centrum Warszawy powstaje superenergooszczędny budynek
Atrium 1, flagowy projekt Skanska Property Poland, ma już 4 kondygnacje podziemne.   Na począ...
Japoński koncern Daikin pod Łodzią zatrudni 3000 osób. Rekrutacja trwaartykuł
Pokaż artykuł
Japoński koncern Daikin pod Łodzią zatrudni 3000 osób. Rekrutacja trwa
Już w grudniu 2024 r. w Ksawerowie (powiat pabianicki) pod Łodzią produkcję pomp ciepła nowej generacji ma rozpocząć fabryka Daikin Manufacturing Poland, spółka japońskiego koncernu Daikin Industries będącego jednym z największych producentów urządzeń wentylacyjnych i grzewczych w Europie. To największa zagraniczna inwestycja w ostatnich latach w województwie łódzkim i jedna z największych w Polsce.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Szczecin] Centrum Handlowe "Molo"
Szczecin
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Villa Lagorai"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Villa Lagorai"
Warszawa, Praga-Południe
Droga Powiatowa we Wziąchowie Wielkiminwestycja
Pokaż inwestycję
Droga Powiatowa we Wziąchowie Wielkim
Szwajcarski potentat piekarniczy Aryzta rozbuduje swoją fabrykę na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Szwajcarski potentat piekarniczy Aryzta rozbuduje swoją fabrykę na Dolnym Śląsku
Aryzta, europejski potentat w wypieku bułek śniadaniowych, do hamburgerów i croissantów rozpocznie p...
REKLAMA